Parkfürdő

A fürdő története

Egész évben kellemes kikapcsolódást nyújt Kiskunfélegyháza város strandja, melyet 1960-ban építettek az itt feltörő 47 °C fokos hőforrásra. A mintegy 25 ezer négyzetméter területen elhelyezkedő családias fürdő zöld környezetben, négy kültéri, és három beltéri medencével, szaunával és gőzfürdővel várja a pihenni, kikapcsolódni vágyó látogatókat. Az 1560 méter mélyről feltörő alkáli-hidrogénkarbonátos termálvíz a környéken egyedülálló gyógyhatással rendelkezik. Jelentős metakovasav tartalmának köszönhetően a mozgásszervi panaszokkal, gerincbántalmakkal, reumás megbetegedésekkel küzdő vendégek számára nyújt felfrissülést. A Kneipp medence váltott hőmérsékletű vizében járva a kövek a kellemes masszírozás mellett a véráramlást is fokozzák.

Ami miatt jó idejönni:

6100 Kiskunfélegyháza, Fadrusz János utca 2. A. épület • (+36 70) 320-3950 •